Uitslagen 2010

INTERNATIONALE WEDSTRIJD Helmond NTSB 12 en 13 juni

 Ilse Reekers  Twirling senior level A  Zilver.
 Ilse Reekers  Freestyle senior level A  8e.
 A team Papillon  Team freestyle senior level A  Goud. + hoogstepunten beker

 

Solistenwedstrijd CBSD 22 maart Creil

 Jamilla van den Bosch  Basic-strut Peewee  7.5  1e
 Anouk ten Brink  Basic-strut Juvenile  6.9  2e
 Priscilla de Ruiter  Solo jeugd 1  78.65  1e
 Alice en Sharon Plakke  Duo jeugd 1  73.60  2e
 Nadia Zoet  Solo jeugd 2  70.00  
 Mandy Nieuwenhuizen  Solo jeugd 2  72.20  
 Keona Metz  Solo jeugd 2  72.75   
 Danique van Olst  Solo jeugd 3 top  82.05  1e
 Danique van Olst  Rhythmic twirl preteen intermediate  75.00  1e + NK 6
 Danique van Olst  1baton preteen advanced  83.00  1e + NK 1 
 Joke van Dorp  1baton junior beginner  66.10  
 Joke van Dorp  Solo junior basis  80.15  
 Angelique de Ruiter  1baton junior beginner  66.40  
 Angelique de Ruiter  Solo junior basis

 83.00

1e +NK
 Ilse Reekers  1baton junior intermediate  80.20  1e+NK+PROM 
 Ilse Reekers  Rhythmic Twirl junior advanced  81.40  1e
 Miniretteteam  Team jeugd 2  77.65  1e
 Juniorenteam  Team jeugd 3 basis   79.35  1e



Twirlwedstrijd NTSB 16 mei 2010 Nijkerk

 Danique van Olst 1baton junior intermediate 5.8   1e + NK 
 Danique van Olst  freestyle junior intermediate freestyle:
16.0500
Compulsories:
3.5568
Totaal:
19.6168
 5e
 Ilse Reekers  1baton senior intermediate  6.55  1e + NK
 Ilse Reekers  freestyle senior intermediate freestyle:
24.1500
Short program:
5.5750
Totaal:
29.7250
 2e


Solistenwedstrijd CBMF Menaldum 8 mei 2010

 Anouk ten Brink Basic-strut Juvenile   8.0 3e 
 Priscilla de Ruiter  Solo jeugd 1  75.65   1e
 Alice & Sharon Plakke  Duo jeugd 1  71.50  1e
 Nadia Zoet  Solo jeugd 2  74.10  10e 
 Danique van Olst  Solo jeugd 3 top  80.00  1e 
 Danique van Olst  Rhythmic twirl pret. int.  75.00 1e + NK 5 
 Danique van Olst  Twirl. 1b. pret. advanced  76.20  1e 
 Joke van Dorp  Solo Junior basis  81.55 2e 
 Joke van Dorp  Twirl. 1b. jun. beginner  64.50  3e 
 Angelique de Ruiter  Solo junior basis  83.15  1e + NK 
 Angelique de Ruiter  Twirl. 1b. jun. beginner  65.70  2e 
 Ilse Reekers  Solo junior Top  85.00  1e + NK 
 Ilse Reekers  Twirl. 1b. jun. intermediate  78.40  1e + NK 4 




Solistenwedstrijd CBSD Nuenen 17 april 2010

 Priscilla de Ruiter  Solo jeugd 1  72.90  1e
 Alice & Sharon Plakke  Duo jeugd 1  72.22  1e
 Nadia Zoet  Solo jeugd 2 75.50  gedeelde 2e
 Mandy Nieuwenhuizen  Solo jeugd 2 75.50  gedeelde 2e
 Keona Metz  Solo jeugd 2  72.60  4e
 Danique van Olst  Solo jeugd 3 top  85.00  1e + NK
 Danique van Olst  Rhythmic Twirl pret. int.  77.90  1e + NK 4
 Danique van Olst  Twirl. 1b. pret. advanced

77.90

 1e
 Joke van Dorp  Solo Junior basis  76.90  2e
 Joke van Dorp  Twirl. 1b. jun. beginner  65.50  9e
 Angelique de Ruiter  Solo junior basis  83.05 1e + NK

 Angelique de Ruiter

 Twirl. 1b. Jun. beginner  67.00 7e + NK 1
 Ilse Reekers  Solo Junior Top  83.80  1e + NK
 Ilse Reekers  Twirl 1b. Jun. Intermediate  76.50  1e + NK 3



Solistenwedstrijd CBSD Nunspeet 10 april 2010

 Jamilla van den bosch  Basic-strut Peewee  7.80  1e  
 Noa Vierhout   Basic-strut Juvenile  7.50  2e 
 Tanisha Vierhout  Basic-strut Juvenile  7.60  3e
 Anouk ten Brink  Basic-strut Juvenile  8.00  1e
 Danique van Olst  Twirling 1baton preteen advanced  80.00  1e 
 Joke van Dorp  Twirling 1baton junior beginner  63.60  6e 
 Angelique de Ruiter  Twirling 1baton junior beginner  64.60   5e
 Danique van Olst  Rhyhtmic Twirl preteen intermediate  75.30  1e +  NK 3
 Ilse Reekers  Rhythmic Twirl Junior Intermediate  80.20  1e + NK 3 
 + PROMOTIE  + MOP BEKER 
 Priscilla de Ruiter  Solo Jeugd 1 a  77.25  3e
 Alice en Sharon Plakke  Duo Jeugd 1 a  73.25 1e  
 Nadia Zoet  Solo Jeugd 2 a  73.55 7e 
 Keona Metz  Solo Jeugd 2 a  74.15 5e 
 Mandy Nieuwenhuizen  Solo Jeugd 2 a  72.50 8e 
 Danique van Olst  Solo Jeugd 3 Top a  83.90 1e + NK
 Joke van Dorp  Solo Junior Basis a  74.00 13e 
 Angelique de Ruiter  Solo Junior Basis a  83.10 2e  + NK
 Ilse Reekers  Solo Junior Top a  85.00 1e  + NK
 Miniretteteam  Team jeugd 2 a  68.0  5e
 Juniorenteam  Team jeugd 3 basis a  76.50  3e

Solistenwedstrijd CBSD Creil 20 maart 2010

 Anouk ten Brink

 Basic-strut Juvenile  8.0  2e.
 Nadia Zoet  Basic-strut Juvenile  8.5  1e.
 Priscilla de Ruiter  Solo jeugd 1 a  76.05  1e. 
 Alice en Sharon Plakke  Duo jeugd 1 a  73.20  1e.
 Joke van Dorp  Solo junior basis A  77.45  7e.
 Danique van Olst  Solo jeugd 3 top a  82.35  1e.
 Danique van Olst  Twirling 1baton preteen advanced  79.30  1e.
 Danique van Olst  Rhythmic Twirl preteen intermediate  75.40  1e + NK 2 
 Ilse Reekers  Twirling 1baton junior intermediate  77.30  1e + NK 2
 Ilse Reekers  Rhythmic Twirl junior intermediate  78.00  1e + NK 2

Solistenwedstrijd CBSD Elburg 27 februari 2010

 Alice Plakke  Basic-strut Peewee  8.40   1e 
 Sharon Plakke  Basic-strut Peewee  8.30  2e 
 Nadia Zoet   Basic-strut Juvenile  8.50  1e +NK 1
 Mandy Nieuwenhuizen  Basic-strut Juvenile  8.00  2e
 Priscilla de Ruiter  Solo jeugd 1 a  74.60  2e
 Danique van Olst  Solo jeugd 3 top a  83.30  1e +NK 1
 Joke van Dorp  Solo junior basis a  78.35  4e 
 Angelique de Ruiter  Solo junior basis a  81.20  2e 
 Danique van Olst  Twirling 1baton preteen advanced  78.80  1e 
 Angelique de Ruiter  Twirling 1baton junior beginner  66.50  2e 
 Ilse Reekers  Twirling 1baton junior intermediate  75.20  2e + NK 1
 Danique van Olst  Rhythmic twirl preteen intermediate  75.50  1e + NK 1
 Ilse Reekers  Rhythmic twirl junior intermediate.  79.50  1e + NK 1 + MOP BEKER

Nederlandse Kampioenschappen 2009 NTSB Twirl

 Danique van Olst  Danstwirl juv. beginner  KAMPIOEN
 Danique van Olst  1baton juv. intermediate  KAMPIOEN
 Danique van Olst  freestyle juv. intermediate  Goud
 Ilse Reekers  1baton sen. intermediate  20e
 Ilse Reekers  2baton sen. beginner  Zilver
 B-Groep  freestylegroep sen. Advanced  Goud + MOP BEKER
 D-Groep  Twirlinggroep sen. Intermediate  KAMPIOEN
 A-Team  Freestyleteam sen. Advanced  KAMPIOEN

 

Nederlandse Kampioenschappen 2009 KNFM Twirl

 Nadia Zoet  Basic-strut Peewee  6e
 Alice Plakke  Basic-strut Peewee  10e
 Sharon Plakke  Basic-strut Peewee  18e
 Danique van Olst  Rhythmic Twirl pret. int.  Brons
 Ilse Reekers  2baton jun. intermediate  Brons
 Ilse Reekers  Rhythmic Twirl jun. int.  Zilver